Visi padūmavimai, dėmės, įbrėžimai yra ant kapsulės. Nesinori išimti skanavimui.

Sidabras (AG 925) - 17gr.

Diametras - 34mm.   Proginė.

1984 m. žiemos olimpinės žaidynės arba XIV žiemos olimpinės žaidynės įvyko 1984 m. vasario 8 – 19 d. Sarajeve, tuometinėje Jugoslavijos Socialistinėje Federacinėje Respublikoje (dabartinėje Bosnijoje ir Hercegovinoje). Tai buvo pirmosios žiemos olimpinės žaidynės, surengtos socialistinėje šalyje.

Sarajevo olimpinėse žaidynėse Sovietų Sąjungai atstovavęs biatlonininkas Algimantas Šalna, kartu su rusais Dmitrijumi Vasiljevu ir Jurijumi Kaškarovu bei baltarusiu Sergejumi Bulyginu, laimėjo aukso medalį estafečių 4 po 7,5 km varžybose ir tapo pirmuoju Lietuvos sportininku, iškovojusiu žiemos olimpinių žaidynių auksą. A. Šalna taip pat dalyvavo individualiose 10 km lenktynėse, kuriose užėmė penktąją vietą[3].